{لیوان کاغذی} کاسه کاغذی بستنی


کاسه کاغذی بستنی

کاسه بستنی

بستنی امروزه جایگاه ویژه ای بین مردم دارد و به عنوان خوراکی خوشمزه و تفریحی  هر روزه مورد استفاده قرار می گیرد و دیگر تابستان و زمستان ندارد در ضمن کمتر کسی را پیدا میکنیم که بستنی دوست نداشته باشد.

به هر حال هرکسی از خوردن یک نوع بستنی  لذت می برد و شاید بارها و بارها همان بستنی را خورده و سراغ طعم جدیدی نرود.همینطور هستند کسانی که هر بار یک نوع از هزاران نوع آن را امتحان کرده و از طعم های متنوع بستنی لذت می برند.

بستنی ها بدلیل رعایت بهداشت و سلامت غذایی عموما دارای بسته بندی هستند و اکثر این بسته بندی ها از ظروف یکبار مصرف استفاده می شود .ظروف یکبار مصرف از نوع کاغذی بسیار سالم و جذاب هستند طوری که گاهی وسوسه می شوید در یک روز چند بستنی میل کنید تا کاسه های مختلف کاغذی بستنی را در دست بگیرید و طرح و رنگ آنها آرامش بخش لحظات شما هستند.

کاسه های کاغذی از جمله ظروف یکبار مصرفی می باشند که نسبت به کاسه های پلاستیکی از سلامت بیشتری برخوردار میباشند.

چاپ به کار رفته در کاسه های کاغذی از مواد خوراکی میباشد که برای بدن کاملا بی ضرر است. کاسه های کاغذی در کافی شاپ ها برای سرو بستنی و خلال سیب زمینی کاربرد فراوانی دارد، حتی میتوان گفت که به جای لیوان های کاغذی امروزه از کاسه های کاغذی سایز بزرگ برای ظروف پاپ کرن هم استفاده می شود.

 

کاسه کاغذی بستنی

کیفیت یک شعار نیست ,یک فرهنگ است.
فرهنگ را به ارمغان آوردیم....

سبزکاپ ضامن سلامتی شماست.

http://sabzcup.com

جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

 

 

 


  • درج کننده مطلب: خانم ه. خزایی
  • ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
  • ۸۱