{چاپ لیوان تبلیغاتی} ظروف یکبار مصرف کاغذی و دلایل استفاده از آن ها


تاریخچه کاغذ - تاثیر کُره در کاغذ سازی

پس از گذشت مدت کوتاهی پس از توسعه فرآیند تولید کاغذ در چین که توسط T'sai Lun انجام شد، این تکنولوژی به دست کره ای ها رسید. کره ای ها، خیلی سریع با استفاده از مقادیر خامی به نام ماجی که ضایعات کنف و الیاف گیاهی هستند، شروع به تولید کاغذی به نام Hanji نمودند که در طول زمان از کاغذهای چینی فراتر رفته و شناخته شده اند. گفته می شود که این نوع کاغذ، بهترین کاغذ در دسترس در سراسر شرق آسیا می باشد.

کاغذ Hanji از پوست درونی درخت توت کاغذی ساخته شده است که نوعی درخت بومی کره است که در اطراف کوه های سنگی رشد می کند و در کره به اسم داک شناخته شده است. کتاب های چینی مطالبی در برداشتند که بیانگر آن بود که Hanji کره ای بسیار با کیفیت بوده و چینی ها از قرن دهم تاکنون همچنان از آن استفاده می کنند.

کاغذ Koryoji که در زمان سلسله Koryo ساخته شده بود با توجه به کیفیت بالایی که داشت یکی از محصولات برجسته در آن زمان به شمار می رفت. علی رغم رشد صنعت چاپ کاغذ در چین در زمان سلسله Koryo کاغذهای کره ای برای فروش به چین صادر شدند. رشد بی نظیر Hanji در دوره Koryo  یا Goryeo اتفاق افتاد که نشان دهنده افزایش کیفیت و استفاده از Hanji در ارتباط با چاپ بود.

 

سبزکاپ

تاریخچه ظروف یکبار مصرف

لیوان یکبار مصرف کاغذی با اختراع کاغذ در دو قرن قبل از میلاد مسیح  در امپراطوری چین ثبت شد .لیوان کاغذی به عنوان  “چیه پی” شناخته و برای سرو چایی در اندازه و رنگ های متفاوت با طرح های زینتی آراسته می شد. مدارک به دست آمده نشان از وجود لیوان کاغذی در شهر هانگژو می دهد.

در اواخر قرن نوزدهم وجود لیوان های شیشه ای مشترک در کنار شیر آب مدارس و بشکه های قطار معمول بود. این منابع مشترک باعث انتقال بیماری از فردی به فرد دیگر می شد که این امر موجب بروز نگرانی هایی در زمینه سلامت عمومی گردید. حتی یک محقق به نام پروفسور Alvin Davison  تحقیقی در مورد اثرات مرگبار به اشتراک گذاشتن لیوان های شیشه ای در مدارس انجام داد. به دنبال این نگرانی ها، لیوان هایی با مواد کاغذی به شکل مدرن تولید شدند که هم ارزان تر و هم کاملا تمیز و در دسترس بودند. در سال ١٩٠٨ شرکت Dixie Cup  در امریکا برای نخستین بار اقدام به تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی کرد و توانست لیوان های کاغذی خود را در قطارهای یکی از شرکت های راه آهن به عنوان لیوان یکبار مصرف کاغذی جهت استفاده ی عموم قرار دهد.

در سال ١٩١٧ لیوان های شیشه ای به طور کلی در قطارهای مسافربری کنار گذاشته شد و لیوان کاغذی توانست به خوبی جایگزین لیوان های شیشه ای مشترک شود.در سال ١٩۴٢ این لیوان های کاغذی در بیمارستان ها مورد استفاده قرار گرفت و یک تحقیق در دانشگاه ایالتی ماساچوست نشان داد که هزینه ی استفاده از لیوان های شیشه ای ۶/۱ برابر لیوان های یکبار مصرف کاغذی می باشد. همین تحقیقات باعث شد که صنایع و تولید کنندگان به تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی علاقه مند شوند و در کشورهای دیگر از جمله فرانسه آلمان و چین به تولید آن بپردازند.که در حال حاضر کشور چین بزرگترین پیشرو در صنعت تولید لیوان کاغذی می باشد.

لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی با طرح لوگو و نام تجاری، راهی قدرتمند برای ارتباط شما با مشتریان می باشد. مهم نیست که شما مالک یک کافی شاپ بزرگ، یک رستوران، هتل یا پمپ بنزین باشید یا صاحب شغل دیگری باشید. چیزی که اهمیت دارد این است که هنگام پیشنهاد دادن قهوه یا انواع نوشیدنی های دیگر می توانید از لیوان یکبار مصرف کاغذی که با طرح لوگو، نام برند شما دیزاین شده است، برای ارتباط با مشتریان خود استفاده نمایید.

سبزکاپ انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی اعم از لیوان پاپ کورن، لیوان دوجداره، کاسه بستنی، لیوان سیب زمینی، پیش دستی کاغذی و لیوان یکبار مصرف کاغذی در ابعاد مختلف را به مشتریان عرضه می نماید. چاپ لیوان کاغذی و چاپ لیوان تبلیغاتی یا اختصاصی از دیگر خدمات ما می باشد. نوع چاپ لیوان کاغذی، چاپ افست (CMYK) می باشد. فن آوری و مواد مطابق قوانین و با رعایت بهداشت می باشد و برای استفاده و تماس با مواد غذایی ایمن هستند.

 

سبزکاپ

ارتقاء کسب و کار با تبلیغات روی لیوان کاغذی

تبلیغات نام تجاری امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شناساندن کسب و کار شما به مخاطبانتان در فضای رقابتی بازار امری ضروری می باشد. استفاده از نام برند بر روی لیوان کاغذی راهی است برای تبلیغات شما. چاپ لیوان تبلیغاتی به خصوص برای رستوران ها، کافی شاپ ها، سالن های سرو بستنی، نمایشگاه ها تا حد زیادی مناسب است. در هر محیطی که افراد بسیاری حضور دارند می توانید با چاپ لیوان کاغذی با طراحی های جذاب توجه بسیاری به سوی کسب و کارتان جلب نمایید.

با چاپ لیوان تبلیغاتی خلاقیت خود را به مخاطبانتان نشان می دهید و در نتیجه توجه خیلی از افراد را به دست می آورید. در چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی لازم است که به طور کامل و قدرتمند پیام خود را به مخاطبان خود انتقال دهید. شما به راحتی می توانید پیام خود را از طریق لیوان کاغذی در نمایشگاه های تجاری، جشن های مردمی و رویدادهای مهم یا در بعضی دفاتر و ادارات و ... به مخاطبانتان منتقل نمایید.

هرچه زودتر تبلیغات خود را شروع کنید

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی است. گام اول این است که تصویری متشکل از مشخصات کارتان، همراه با لوگو و نام تجاری خود به صورت کوتاه و مختصر طراحی کنید. گام دوم این است که طرح نهایی را بر روی تعداد زیادی از لیوان کاغذی چاپ کنید. در گام بعدی لیوان کاغذی تبلیغاتی خود را در فضاهای پر رفت و آمد قرار دهید، تا همگان بتوانند از آن ها استفاده کنند، و هم طرح شما را بر روی لیوان ببینند و شما را بشناسند. این که بتوانید به خوبی نام برندتان را در ذهن افراد ثبت کنید، به شما کمک شایانی خواهد کرد. هر کس که یک بار لوگو و نام شما را دیده باشد، اگر بار دیگر لوگوی شما را ببیند، تصور می کند، که نام تجاری شما بسیار شناخته شده است.

استفاده از لیوان کاغذی تبلیغاتی، هر چه بیشتر در محیط های پر رفت آمد از لیوان کاغذی تبلیغاتی استفاده نمایید، نام شما بیشتر بر سر زبان ها خواهد افتاد. برای تأثیر بیشتر لیوان کاغذی تبلیغاتی، می توانید آن ها را در فضاهایی از جمله: برای پذیرایی در همایش ها و سمینار ها، برای پذیرایی در نمایشگاه، قرار دادن لیوان کاغذی ها در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، درمانگاه و کلینیک ها، جا گذاری به جای لیوان های آب خوری های مراکز آموزشی، اداری، بوفه ها، فود کورت ها، مراکز تجاری و... ، در مترو ها، ترمینال ها، فرودگاه ها و... ، کنسرت ها، سینماها، تئاتر ها و... استفاده نمایید.


  • درج کننده مطلب: خانم م. سلطانی
  • ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
  • ۱۷۸آدرس

جـاده شـهـریـار بـه سمـت تـهــران
500 متـر بعد از کـارخانه بـسـتنـی
بـه تــک - اولـیـــن کــوچـــه دســت
راسـت - کـوچـه کشوری - انتهای
کـوچـه - پـلـاک 65 ( آقـای اسدی )

اطلاعات تماس

0912-3038918
0935-1773099

sabzcup@gmail.com