{چاپ لیوان تبلیغاتی} لیوان کاغذی تبلیغاتی با طرح اختصاصی

لیوان کاغذی تبلیغاتی با طرح اختصاصی

کاغذ استفاده شده در لیوان یکبار مصرف کاغذی، مقوای لیوانی نامیده می شود که درست شده از چند لایه مخصوص دارای پوشش ضد آب می‌ باشد. این کاغذ به خواصی از جمله سختی بالا و مقاومت در برابر خیس شدن احتیاج دارد.

 

سبزکاپ

 

مراحل تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی نیازمند دستگاه‌ های خاص این پروسه می ‌باشد که شامل شکل دهی غلطکی برای شکل ‌دهی رولی مورد نیاز به کاغذ و حفظ خواص مورد نیاز کاغذ و پوشش دهی پلاستیکی برای لیوان می باشد.

وزن استاندارد لیوان ها 170 تا 350 گرم هست. لازم به ذکر است که مواد لیوان کاغذی از مواد غیر بازیافتی تولید می‌ شود و بهداشتی می باشند. گاهی اوقات از کاغذهای دو لایه برای نگهداری حرارت در ساخت لیوان یکبار مصرف کاغذی مانند انواع لیوان کاغذی تبلیغاتی استفاده می شود.

در این صورت لایه دوم (تهیه شده از مواد بازیافتی) روی لایه اول (تهیه شده از مواد بهداشتی) قرار دارد و با مایعات داخل لیوان یکبار مصرف کاغذی در تماس نیست.

جنس ظروف یکبار مصرف از چه نوعی است؟

ظروف یکبار مصرف کاغذی ساخته شده از کاغذ، گاهی اوقات اندود شده با پلاستیک و موم می ‌باشد تا از سیال شدن و نشت یا خیس شدن کاغذ جلوگیری کند. تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی که در ابتدا از محصولات نفتی ساخته شده بودند، به دلیل آلودگی زیستی، متوقف شد. در حال حاضر از ظروفی با پایه ی گیاهی سلولزی استفاده می شود که قابل بازیافت هستند.

جنس لیوان یکبار مصرف کاغذی از چیست؟

در تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی از نوعی کاغذ مخصوص استفاده می ‌شود که از کاغذ پایه با گرماژ متفاوت و پوشش پلی اتیلن تشکیل می گردد.

مورد استفاده قرار دادن پوشش پلی اتیلن در این نوع کاغذها موجب می ‌شود که:

* این نوع کاغذها در محیط زیست زودتر بازیافت شده و موجب آسی رساندن به محیط زیست نشوند.

* در تماس با مواد غذایی کمترین تأثیر شیمیایی را بر روی آن ها داشته و کاملا بهداشتی باشند.

* مانع انتقال رطوبت مایعات به سطح بیرونی لیوان می شود.

* گرماژ این لیوان ها در مصرف کاغذهای تولیدی متفاوت می باشند که به مقدار وزن پلی اتیلن و کاغذ پایه آن بستگی دارد.

 

سبرکاپ 

 

لیوان کاغذی تبلیغاتی

همه ما بارها از لیوان یکبار مصرف کاغذی، ماگ و لیوان کاغذی تبلیغاتی استفاده کرده ایم. چای و قهوه از پر طرفدارترین نوشیدنی ها در جهان هستند و در کشور عزیزمان ایران نوشیدن چای قسمتی جدا نشدنی از زندگی و فرهنگ ما را تشکیل داده است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی در اشکال، طرح ها و جنس های بسیار متنوعی همچون لیوان پلاستیکی، لیوان سرامیکی، لیوان شیشه ای، لیوان چینی، لیوان یکبار مصرف کاغذی، لیوان فلزی و ماگ وجود دارند و در هر مکانی دیده می شوند.

برای تبلیغ برند، لوگو، شعار و محصول خود چه جایی بهتر از لیوان کاغذی تبلیغاتی سراغ دارید؟ تنوع بسیار بالا در طرح ها و رنگ بندی ها و همچنین فضای بسیار مناسب و عالی جهت چاپ لیوان تبلیغاتی این امکان را به ما می دهد تا از طرح ها و ایده های خلاقانه برای ایجاد یک هدیه تبلیغاتی مفید و خلاقانه و تأثیرگذار استفاده نماییم.

از طرفی لیوان کاغذی تبلیغاتی همیشه مورد استفاده مخاطبین می باشد. بنابراین به راحتی و با میل و اشتیاق از طرف آن ها پذیرفته و مورد استفاده قرار می گیرند. طبیعتا تبلیغ ما هم به سادگی در مکان های مورد نظر راه یافته و میزان عملکرد و تأثیرگذاری این هدیه تبلیغاتی را بالا می برد.

انواع مختلفی از چاپ و حک را می توان بر روی انواع لیوان کاغذی تبلیغاتی انجام داد. برای لیوان های پلاستیکی، شیشه ای و چینی، روی چوب، پلکسی و تندیس، سنگ و کاشی و سرامیک، روی مقوا و کاغذ، مواد پلاستیکی و … از چاپ تامپو استفاده می شود. چاپ تامپو فضای چاپ کوچکی را با رنگ های تفکیکی و جدا از هم و یا به صورت تک رنگ ایجاد می نماید.

برای چاپ لیوان تبلیغاتی با طرح های بزرگتر و چند رنگ مثل چاپ تصاویر می توان از چاپ انتقالی سابلیمیشن بر روی لیوان سابلیمیشن (لیوان سرامیکی با پوششی مخصوص برای جذب و انتقال حرارت) استفاده کرد.

امکان چاپ عکس و تصویر به صورت تمام رنگی وجود دارد که در صورت استفاده از طراحی مناسب و زیبا میزان تأثیرگذاری و جذابیت تبلیغات شما را صد چندان می نماید. برای تبلیغ روی لیوان های فلزی و ماگ نیز از سیستم حک لیزر می توان سود جست.

شاید بپرسید که استفاده از کدام لیوان به عنوان هدیه تبلیغاتی بهتر است؟

در ابتدای کار باید مشخص کنیم که بودجه مورد نظر برای هر هدیه تبلیغاتی چقدر است؟

و همچنین تبلیغات به چه منظور و برای چه زمانی قرار است که کارایی داشته باشد؟

مشخص است که لیوان کاغذی تبلیغاتی ارزان تر است. همچنین امکان چاپ سراسری بر روی آن به صورت چاپ افست وجود دارد. چاپ لیوان کاغذی ابتدا بر روی مقوای مسطح انجام شده و پس از قالب زدن و برش به وسیله ماشین آلات ظروف یکبار مصرف ساخته می شود. بنابراین بهتر است از لیوان کاغذی تبلیغاتی در تیراژهای بالا و در مراسم و همایش ها و رویدادهای اجتماعی استفاده کرد. طبیعتا این هدیه یک بار مصرف بوده و عمر تبلیغی بسیار کوتاهی دارد.

در همین رابطه بخوانید: مراحل تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی

لیوان پلاستیکی تبلیغاتی دارای طول عمر متوسط هستند و قیمت نسبتاً ارزانی دارند. از این نوع لیوان ها هم می توان برای چاپ لیوان تبلیغاتی استفاده نمود. قابلیت چاپ لوگو و تبلیغ به صورت تکرنگ یا چند رنگ تفکیکی با استفاده از چاپ تامپو وجود دارد.

میزان تاثیرگذاری نسبتاً خوبی بر روی مخاطب دارد ولی بهتر است برای مدت طولانی استفاده نگردد چراکه به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی ABS در طولانی مدت قابلیت و کیفیت خود را از دست می دهد و از نظر بهداشتی خصوصا برای مایعات گرم توصیه نمی گردد.

لیوان سرامیکی

گروه بعدی لیوان سرامیکی تبلیغاتی است که قیمت متوسطی دارند و از نظر بهداشتی مطلوب اند، لیوان های سرامیکی به خوبی از سوی مخاطب نگهداری و مورد استفاده قرار می گیرد و در نتیجه میزان تاثیرگذاری و زمان نمایش بسیار بالایی را دارند.

برای چاپ لیوان تبلیغاتی سرامیکی از نوعی چاپ سیلک استفاده می شود. چاپ سیلک روی کاغذهای مخصوص به صورت تکرنگ و یا چند رنگ تفکیکی که در نهایت درون کوره حرارت می بیند و اصطلاحاً به آن چاپ کوره ای اطلاق می گردد، انجام می شود.

لیوان سرامیکی سابلیمیشن

نوع دیگری از لیوان های سرامیکی نیز در هدایای تبلیغاتی مورد استفاده زیادی دارد بنام لیوان سرامیکی سابلیمیشن که در اصل همان لیوان سرامیکی است. کیفیت چاپ لیوان تبلیغاتی سرامیکی بسیار عالی می باشد و هیچ گونه محدودیت رنگی برای چاپ وجود ندارد. چاپ لیوان تبلیغاتی سرامیکی می تواند بهترین هدیه برای معرفی شرکت و یا خدمات شما باشد.

لیوان فلزی

لیوان یا ماگ فلزی که دارای بدنه فلزی یک جداره یا دوجداره (جهت حفظ دمای مایع آن) می باشد و چاپ لیوان تبلیغاتی فلزی می توان از حک لیزر و یا چاپ تامپو استفاده کرد که البته از نظر قیمتی از سایر لیوان های تبلیغاتی گران تر می باشد.

مزیت های استفاده از لیوان های تبلیغاتی:

* امکان استفاده مداوم و همیشگی از این هدیه تبلیغاتی (به دلیل تنوع و هزینه پایین و تأثیر گذاری بالا)

* دریافت پاسخ و تأثیرگذاری سریع

* امکان استفاده از طرح های متفاوت و خلاقانه ولی متنوع و متمایز از تبلیغات قبلی

* ایجاد آگاهی و معرفی محصولات متفاوت و انجام تبلیغات مؤثر

* امکان ورود تبلیغات شما به محیط کار و حتی منازل و خانواده مخاطبان هدف

* ایجاد تبلیغات انگیزشی و توسعه وفاداری و تولید نتایج و رفتار مثبت در بین کارکنان
 • قیمت لیوان کاغذی
 • لیوان کاغذی در کرج و تهران
 • دستگاه تولید لیوان کاغذی
 • ماشین تولید لیوان کاغذی
 • تولید کننده لیوان کاغذی
 • قیمت دستگاه لیوان کاغذی
 • لیست قیمت لیوان کاغذی
 • دانلود لیست قیمت
 • بازار لیوان کاغذی
 • خرید لیوان کاغذی
 • فروش لیوان کاغذی
 • لیوان یکبار مصرف
 • لیوان تبلیغاتی
 • قیمت عمده لیوان کاغذی
 • تعمیر ماشین لیوان کاغذی
 • تعمیرات دستگاه چینی
 • تولید کننده ماشین آلات صنعتی ظروف یکبار مصرف
 • ظروف یکبار مصرف کاغذی
 • ظروف یکبار مصرف
 • لیوان کاغذی و ظروف کاغذی
 • بشقاب کاغذی
 • کارگاه تولید لیوان کاغذی
 • کارخانه لیوان کاغذی
 • پیش دستی کاغذی
 • سبزکاپ
 • sabzcup