{چاپ لیوان تبلیغاتی} استفاده روز افرون از ظروف یکبار مصرف کاغذی

استفاده روز افرون از ظروف یکبار مصرف کاغذی

دغدغه دوستداران محیط زیست و پیشرفت تکنولوژی و کمی راحت‌ طلبی، منجر به تولید ظروف یکبار مصرف شد. ظروف یکبار مصرف جایگزین ظروف شیشه‌ ای، ملامین و... هستند و بعد از هر بار مصرف، دور انداخته می‌شوند.

 

سبزکاپ 

 

این ظروف، ابتدا در رستوران‌ها، فست‌ فودها، مغازه‌های بیرون بر استفاده می‌ شد و کم‌ کم وارد مکان‌هایی مثل اداره‌ها، سالن های غذاخوری، اتوبوس‌های بین‌ شهری، مهد کودک‌ ها و... شد. استقبال از این ظروف، باعث شد تا در مهمانی‌ها از بشقاب و قاشق و چنگال و لیوان‌ های یکبار مصرف استفاده شود.

امروزه ما استفاده از لوازم پلاستیکی و نایلونی هر روز کم تر می شود و جای خود را به ظروف یکبار مصرف کاغذی می دهند. از دلایلی که از ظروف پلاستیکی کمتر استفاده می شود می توان به مضر بودن آن برای انسان و محیط زیست اشاره نمود. از این رو استفاده از ظروف یکبار مصرف کاغذی امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع این ظروف کاغذی می توان به لیوان یکبار مصرف کاغذی اشاره کرد که بسیار پرمصرف می باشند.

جنس ظروف یکبار مصرف

تنوع ظروف یکبار مصرف از لحاظ نوع جنس زیاد است. این نوع ظروف به صورت پلاستیکی، گیاهی، فومی، کاغذی و آلومینیومی تولید و به مصرف می رسند. این ظروف کاغذی مانند لیوان یکبار مصرف کاغذی و بشقاب کاغذی در تولدها و بوفه دانشگاه‌ ها به صورت انبوه استفاده می‌شوند.

چرا لیوان کاغذی بهترین نوع لیوان یکبار مصرف است؟

در نتیجه تحقیقاتی که انجام شد مشخص شد، لیوان پلاستیکی که در جاهای مختلفی استفاده می‌شد، نمی ‌تواند مایعات گرم را در خود نگه دارد و موجب بروز بیماری سرطان می‌شود و همچنین به طبیعت آسیب جدی وارد می کردند. بنابراین تولیدکنندگان به تولید ظروف دوستدار سلامتی و محیط زیست یا همان ظروف یکبار مصرف کاغذی روی آوردند. لیوان یکبار مصرف کاغذی، به صورت انبوه مورد استفاده افراد عادی، شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار گرفت. هزینه تولید لیوان کاغذی شاید کمی بالاتر باشد؛ اما به دلایل گفته شده، برای سلامتی مضر نیستند و انتخابی منطقی هستند.

برای چاپ لیوان کاغذی، کاغذ مخصوص به صورت رول و به عنوان مواد اولیه در ضخامت‌های مختلف چاپ شده و برش می‌خورد. هرچه ضخامت لیوان کاغذی بیشتر باشد، لیوان محکم ‌تر است. لیوان کاغذی و به ویژه لیوان کاغذی تبلیغاتی در اندازه‌ های مختلفی تولید می‌شود.

زیبا بودن و چشم نواز بودن لیوان یکبار مصرف کاغذی، یکی دیگر از دلایل استفاده از این ظروف است. کاغذی که برای تولید لیوان کاغذی به کار می رود، به گونه ‌ای است که می ‌توان روی آن هر نوع عکس یا نوشته ‌ای را چاپ کرد.بسیاری از شرکت‌ ها و سازمان ‌ها، لیوان ‌هایی با آرم و لوگوی رسمی خود را بر روی لیوان کاغذی تبلیغاتی چاپ می‌ کنند.

برخی لیوان های کاغذی برای استفاده عمومی چاپ می شوند. اگر قصد دارید لیوان کاغذی شما طرح خاصی داشته باشد، باید پیش از تولید لیوان، آن را به شرکت‌ های تولیدی و چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، سفارش دهید.

لیوان کاغذی تبلیغاتی ارزان ترین راه برای تبلیغات

 

سبزکاپ

 

لیوان یکبار مصرف کاغذی، از محبوب ترین ظروف یکبار مصرف به شمار می رود. اغلب فروشگاه‌ها، شرکت ها و اداره ‌ها به دنبال سفارش لیوان کاغذی تبلیغاتی هستند تا توجه مخاطب خود را به شرکت خود جلب نمایند. لیوان کاغذی تبلیغاتی، ترفند خوبی برای جلب توجه مشتری است.

بیشترین استفاده از ظروف یک بار مصرف به لیوان کاغذی تبلیغاتی اختصاص دارد. چاپ لیوان تبلیغاتی، از جمله آیتم های تبلیغاتی است که این روزها در عرصه تبلیغات مورد توجه قرار گرفته است. متاسفانه استفاده از مرکب صنعتی و روند تولید نامطمئن و خارج از حیطه بهداشت و سلامت، در بین تولیدکنندگان این محصول به شدت رایج است. اگرچه قیمت نازل تری را برای مخاطبین فراهم می‌آورد ولی عوارض غیرقابل جبرانی را در پی خواهد داشت. گروه تولیدی سبزکاپ استفاده از مرکب گیاهی در چاپ لیوان تبلیغاتی و کاغذی و تولید محصول با رعایت استانداردهای کیفیت و بهداشت را در راستای وظایف خود قرار داده است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی به لایه ای مقاوم در برابر گراما و سرما مجهز می باشند. پوشش لیوان کاغذی از جنس پلی اتیلن است. پلی اتیلن باعث می شود که کمترین میزان آلودگی فیزیک و شیمیایی به لیوان کاغذی تبلیغاتی نفوذ نکند.

جنس لیوان کاغذی به شکلی است که به راحتی می توان روی آن لوگو و رنگ های تبلیغاتی را چاپ نمود و از بازخورد بسیار عالی لیوان کاغذی تبلیغاتی نهایت استفاده را برد. چاپ لیوان تبلیغاتی کاغذی به صورت چاپ افست انجام می شود.

چاپ افست چیست؟

چاپ افست با استفاده از صفحاتی که معمولا از آلومینیوم ساخته شده است کار می کند. در این صفحات ابتدا تصویر بر روی "لاستیکی" قرار می گیرد و سپس توسط آن، تصویر بر روی کاغذ چاپ می شود. چاپ افست بهترین انتخاب برای زمانی که می خواهیم تعداد زیادی نسخه چاپ کنیم بسیار مفید خواهد بود. از این نوع چاپ می توان برای چاپ لیوان تبلیغاتی هم استفاده نمود.

مزایای چاپ افست چیست؟

* تعداد زیادی نسخه را می توان بسیار سریع چاپ کرد

* هرچه تعداد چاپ بیشتر باشد، هزینه تمام شده کمتر می باشد

* انواع متنوعی از کاغذها را می توان با چاپ افست انجام داد

* جوهر های سفارشی خاصی مانند رنگ های فلزی و پانتون در دسترس هستند

* چاپ افست دارای بالاترین کیفیت چاپ، به همراه جزئیات بیشتر و تثبیت رنگ

چاپ لیوان کاغذی

لیوان یکبار مصرف کاغذی اغلب با پلاستیک و یا موم پوشش داده می شوند که در مقابل مایعات مقاومت داشته باشند. لیوان کاغذی به طور گسترده در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه در سراسر دنیا و همچنین در ایران چاپ لیوان کاغذی برای شرکت ها و به خصوص برند ها رواج پیدا کرده است.

امروزه و با گسترش کمپین های حمایت از محیط زیست استفاده از لیوان یکبار مصرف کاغذی و سلولوزی بسیار رایج و مرسوم شده است. چاپ لیوان کاغذی از جمله خدمات گروه تولیدی سبزکاپ می باشد.

چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰cc

چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰cc از پرمصرف ترین ظروف یکبار کاغذی در کشور می باشد. در چاپ لیوان تبلیغاتی و کاغذی از پوشش پلی اتیلن استفاده می شود. استفاده از پلی اتیلن باعث می شود ظروف یکبار مصرف کاغذی در محیط زیست زودتر تجزیه شوند. از طرفی دیگر در تماس با مایعات داغ کمترین تأثیر شیمیایی را بر روی آن ها می گذارد و کاملا اصول بهداشتی روی آنها رعایت شده.

جهت سفارش چاپ لیوان کاغذی با گروه تولیدی سبزکاپ تماس حاصل فرمایید.

چاپ لیوان کاغذی ۳۶۰cc

چاپ لیوان کاغذی ۳۶۰cc. در مراحل تولید این نوع از لیوان های یکبار مصرف از مرکب های گیاهی و مواد پلی اتلین استفاده شده است. استفاده از لیوان یکبار مصرف کاغذی بزرگ برای برند ها و شرکت های بزرگ و رستوران های مطرح رایج می باشد.

گروه تولیدی سبزکاپ در زمینه تولید و فروش ظروف یکبار مصرف کاغذی فعالیت می نماید. همچنین  تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف هم جزئی از تخصص ما می باشد. برای سفارش کالای مورد نظر خود با ما تماس بگیرید.
 • قیمت لیوان کاغذی
 • لیوان کاغذی در کرج و تهران
 • دستگاه تولید لیوان کاغذی
 • ماشین تولید لیوان کاغذی
 • تولید کننده لیوان کاغذی
 • قیمت دستگاه لیوان کاغذی
 • لیست قیمت لیوان کاغذی
 • دانلود لیست قیمت
 • بازار لیوان کاغذی
 • خرید لیوان کاغذی
 • فروش لیوان کاغذی
 • لیوان یکبار مصرف
 • لیوان تبلیغاتی
 • قیمت عمده لیوان کاغذی
 • تعمیر ماشین لیوان کاغذی
 • تعمیرات دستگاه چینی
 • تولید کننده ماشین آلات صنعتی ظروف یکبار مصرف
 • ظروف یکبار مصرف کاغذی
 • ظروف یکبار مصرف
 • لیوان کاغذی و ظروف کاغذی
 • بشقاب کاغذی
 • کارگاه تولید لیوان کاغذی
 • کارخانه لیوان کاغذی
 • پیش دستی کاغذی
 • سبزکاپ
 • sabzcup