{لیوان کاغذی} سفارش چاپ لیوان کاغذی


سفارش چاپ لیوان کاغذی

شرکت صنعتی و تولیدی سبزکاپ با سالها تجربه بهترین نمونه های لیوان کاغذی را با کیفیت و با مناسب ترین قیمت ، با طرح های متنوع تولید و ارائه می نماید . شما می توانید جهت سفارش با کارشناسان سبزکاپ تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش داده و حتی درباره نوع لیوان کاغذی و اندازه و طرح آن مشاوره بگیرید. لیوان یکبار مصرف کاغذی به نظر می آید که تنها یک کالای مصرفی است.در صورتی که امروزه میتوان آنرا به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر بشمار آورد. تنها باید با یک مجری خلاق و با تجربه مشورت کرده و کار را به گروه تولیدی فعال در این زمینه بسپارید.گروه تولیدی سبزکاپ با بهترین و با کیفیت ترین محصولات در خدمت مشتریان عزیز می باشد.
همچنین می توانید طرح دلخواه خود را با آرم یا لوگوی مربوط به کسب وکارتان و حتی علاقه مندی های خود را عنوان کنید تا به بهترین طرح اختصاصی برسید.

لیوان کاغذی تبلیغاتی

 سفارش لیوان کاغذی با طرح دلخواه

چاپ روی لیوان کاغذی با طراحی دلخواه و چاپ اختصاصی یکی از فعالیت های شرکت سبزکاپ می باشد که با استفاده از تجربه و نیروی کاردان و استفاده از ماشین آلات روز دنیا و تولید محصولات مرغوب و با کیفیت توانسته سهم عمده ای از نیاز بازار را تامین کند.

ابتدا طرح دلخواه را برگزینید.و با هماهنگی سبزکاپ نسبت به طراحی آن اقدام نمایید و پس از تایید طرح از طرف شما ، سبزکاپ نسبت به چاپ لیوان کاغذی شما اقدام خواهد کرد.

سبزکاپ با افتخار آماده عقد قرارداد با سازمانها و ارگان های دولتی و خصوصی در خصوص انواع خدمات در حوزه چاپ تبلیغاتی و اداری در تیراژ بالا در سریع ترین زمان ممکن می باشد. جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.
سفارش چاپ لیوان کاغذی

سفارش لیوان کاغذی با طرح دلخواه در تیراژ بالا

اگر به دنبال خرید عمده لیوان کاغذی و چاپ ظروف یکبار مصرف کاغذی با طرح اختصاصی در تیراژ بالا هستید، عجله کنید، هر چه زودتر درباره طرح دلخواه تان با ما مشورت کنید. قیمت ها با در نظر گرفتن تیراژ چاپ تعیین می شوند هر چه تیراژ بالاتر باشد قیمت تمام شده کمتر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت ها حتما با سبزکاپ تماس بگیرید.

جنس ظروف کاغذی

کاغذی که جهت تولید ظروف کاغذی استفاده می شود نوع خاصی از کاغذ است که پوششی از پلی اتیلن آن را در برابر مایعات داغ مقاوم کرده است . همچنین پوشش پلی اتیلن که در تولید ظروف کاغذی بکار می رود نفوذ پذیری مایعات را به سطح خارجی ظرف و تاثیر شیمیایی بر مایع داخلی ظرف را به حداقل می رساند و بازیافت ظروف کاغذی را در طبیعت سرعت می دهد.

مزایای ظروف یکبار مصرف کاغذی

مقاوم در برابر نفوذ مایعات از پوشش داخلی ظروف کاغذی

مقاوم در برابر حرارت ناشی از مایعات داغ داخل ظروف کاغذی

قابلیت بازیافت و تجزیه پذیری ظروف کاغذی در طبیعت

قابلیت چاپ انواع طرح های تبلیغاتی بر روی ظروف کاغذی

قیمت مناسب آن نسبت به ظروف یکبار مصرف گیاهی


  • درج کننده مطلب: خانم ه. خزایی
  • ۱۳۹۹/۰۲/۰۸
  • ۸۱۸