{لیوان کاغذی تبلیغاتی} چرا باید تبلیغ کنیم؟


برای دیده شدن باید تبلیغ کنیم.

 

چرا باید تبلیغ کنیم؟

1.برای دیده شدن باید تبلیغ کنیم.

2.برای جذب مشتری باید تبلیغ کنیم.

3.تبلیغات مستمر و جلو زدن از رقبا

4.برای تاثیر گذاری روی خریداران باید تبلیغ کنیم.

5.تبلیغات بلند مدت و تاثیر آن بر مخاطب

6.برای فروش بیشتر باید تبلیغ کنیم.

7.برای دوام در کسب و کار باید تبلیغ کنیم.

8.برای حفظ تصویر مثبتی از محصول یا برند باید تبلیغ کنیم.

 

چگونه هدفمند و تاثیر گذار تبلیغ کنیم؟

تبلیغات این روزها یکی از ارکان جدایی ناپذیر هر کسب و کاری است.در بازار رقابتی این روز ها جلب توجه مشتری امری دشوار می باشد، کسب و کارها برای دستیابی به بازار کار خود مجبورند هزینه های زیادی را برای تبلیغات پرداخت کنند.

بدون شک مدیران از صرف هزینه در برنامه‌های تبلیغاتی دنبال خروجی‌های مطلوب هستند و از سوی دیگر منابعی که در اختیار بازاریاب‌ها و تیم‌های تبلیغات یک کسب و کار قرار دارد، محدود است. ضمن اینکه نمی‌توانیم بدون هدف کار کنیم و اگر نتوانیم به در‌ستی محتوای تبلیغاتی خود را به مخاطبان خود برسانیم، بدون شک تمام زحمات ما به هدر می رود  و باید منتظر شکست کسب و کارمان باشیم.

از سوی دیگر تبلیغات هدفمند مزایای بسیار زیادی دارد و اگر بتوانیم به درستی آن را پیاده‌سازی کنیم، می‌توانید سرعت پیشرفت ما را دوچندان کند. در نهایت افزایش نرخ تبدیل و بیشتر شدن مشتریان وفادار باعث می‌شود بتوانیم از رقبا پیشی بگیریم.

اهمیت تبلیغات در کسب و کار

    مشتریان یک محصول را تنها پس از کسب اطلاعات لازم  در مورد شرکت سازنده اش خرید می کنند. اگر محصولات تبلیغ نشوند، هیچ مشتری نمی داند چه محصولاتی در دسترس است و محصول را خریداری نخواهد کرد،‌(با خود می گویند این یک برند متفرقه است که هیج کجا درباره اش ندیدم و نشنیده ام) حتی اگر محصول برای آنها مفید باشد. تبلیغات به آنها کمک می کند تا بهترین محصولات را برای خود و خانواده شان پیدا کنند. وقتی مشتریان درباره ی محصولات اطلاع پیدا کنند، می توانند محصولات را مقایسه و خرید کنند تا پس از صرف پول، آنچه را که می خواهند دریافت کنند. بنابراین، تبلیغ برای مشتریان مهم است.

تبلیغات برای کسب و کارها  ازگذشته تا کنون امری ضروری بوده و هر روزه روشهای جدید و متفاوتی برای انجام آن پیشنهاد شده و اجرا می شود که البته دراین میان تبلیغات روی لیوان کاغذی یا لیوان کاغذی تبلیغاتی همچنان در صدر قرار دارد. و جزء تاثیر گذارترین و شیک ترین نوع تبلیغات است.  • درج کننده مطلب: خانم ه. خزایی
  • ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
  • ۱۳۹