{چاپ لیوان کاغذی} برندسازی با چاپ لیوان کاغذی


در بیشتر مجالس و مهمانی ها برای پذیرایی، از لیوان های یکبار مصرف استفاده می‌کنند. افزایش تقاضا برای استفاده از انواع لیوان کاغذی تک جداره دو جداره باعث تولید روز افزون این محصول در طرح و رنگ های متنوع شده است.

محبوبیت استفاده از این لیوان ها باعث شده که برای تبلیغات گزینه مناسبی باشد. کسب و کارهای بیشماری برای اینکه کسب و کار خود را تبلیغ کنند، از چاپ اختصاصی استفاده می‌کنند و به نوعی برند خود را از این طریق به مخاطبان معرفی می‌کنند.

یکی از روش های مقرون به صرفه در تبلیغات و برند سازی، چاپ طرح بر روی لیوان های کاغذی می‌باشد. به این لیوان ها، لیوان کاغذی تبلیغاتی یا اختصاصی گفته می شود. این محصول به شما کمک می کند که توسط یک نوشیدنی دلچسب خاطره ای خوش را در ذهن مخاطبان و مشتریان خود ثبت کنید. در نظر داشته باشید که لیوان های کاغذی در طرح ها و ابعاد مختلفی طراحی و چاپ می‌شوند.

هم اکنون می‌توانید برند خود را برای چاپ بر روی لیوان کاغذی تبلیغاتی به مجموعه سبزکاپ ارسال کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

 
سبزکاپ-برند سازی
سبزکاپ-برندسازی
 

 

ثبت سفارش لیوان کاغذی اختصاصی در سایت سبزکاپ

مزایای استفاده از چاپ طرح بر روی لیوان کاغذی

همواره برای تبلیغات خلاقیت و تنوع را به کار بگیرید. یکی از روش‌هایی که برای تبلیغات و برندسازی می توانید استفاده کنید، چاپ لوگو یا المان های مربوط به برند شما بر روی لیوان کاغذی تبلیغاتی می‌باشد، که مزایای بسیار زیادی به همراه خواهد داشت.

این روش نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. از مزایای چاپ طرح بر روی لیوان های کاغذی این است که، از این طریق شما، تبلیغات پربازده و گسترده ای را انجام می‌دهید در حالی که هزینه ناچیزی پرداخت می‌کنید. با توجه به تنوع زیاد لیوان های کاغذی شما می توانید برند خود را روی انواع لیوان کاغذی مانند لیوان کاغذی چای دار ، لیوان کاغذی دسته دار ، لیوان کاغذی دمنوش دار و … چاپ کنید. 

 
سبزکاپ-برند سازی
سبزکاپ-برندسازی
 

طرح مورد نظر خود را ارسال کنید و سفارش خود را ثبت نمایید.

از مزایای این روش برند سازی، می‌توان به قابلیت دیده شدن اطلاعاتی که بر روی لیوان کاغذی چاپ می‌شود، اشاره نمود. در نظر داشته باشید که نوشیدن چای و قهوه در قرار ملاقات، یکی از کارهای مرسوم و رایج می‌باشد. زمانی که یک قهوه می‌نوشید حتماً به اطلاعاتی که بر روی لیوان ها چاپ شده است توجه خواهید کرد و به این صورت برند شما به مشتریان و مخاطبان معرفی می‌شود. در نظر داشته باشید که تقریبا ۹۰ درصد اطلاعاتی که بر روی لیوان های کاغذی چاپ می‌شود قابل رویت هستند.

استفاده از لیوان کاغذی تبلیغاتی، باعث جذب مشتریان بیشتر می‌شود چرا که پیام شما در بین دستان مخاطبان خواهد بود به همین جهت، به شما پیشنهاد می‌کنیم از لوگوی مناسبی برای برند خود استفاده کرده و این لوگو را به صورت حرفه ای بر روی لیوان های کاغذی چاپ نمایید.

پیشنهاد ما به شما این است که در صورت امکان برای چاپ لیوان کاغذی، از لیوان های گلاسه یا دوجداره استفاده نمایید. این لیوان ها با قیمت کمی بالاتر از لیوان های پارس به فروش می رسند ولی از کیفیت چاپ بالاتری نسبت به نوع پارس برخوردار هستند. زیبایی طرح چاپ شده بر روی لیوان کاغذی گلاسه یا دوجداره باعث جلب نظر مشتری خواهد شد.

یکی از خدماتی که توسط مجموعه سبزکاپ به صورت حرفه ای انجام می‌شود برند سازی کسب و کار شما با چاپ طرح بر روی لیوان های کاغذی یکبار مصرف می‌باشد.

توجه داشته باشید که اگر شما می‌خواهید در کسب و کار خود موفق شوید باید برند و محصولات خود را به افراد معرفی کنید. بهترین راه حل برای معرفی برند شما به عموم افراد استفاده از طرح بر روی لیوان های کاغذی می‌باشد که امروز این لیوان ها بیشترین کاربرد را در مجالس و مهمانی ها و همچنین کافه ها و … دارند.

 

سبزکاپ با ارائه خدمات چاپ و تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف در خدمت شما عزیزان می باشد.

در صورتی که به خدمات ما نیاز داشتید می توانید از طریق شماره های تماس: 09123038918 و 09015050854 با ما در ارتباط باشید.

و همچنین می توانید در خواست خود را از طریق لینک های ئقرار داره شده به صورت آنلاین در سایت سبزکاپ ثبت نمایید. لیوان کاغذی عمومی | لیوان کاغذی تبلیغاتی


  • درج کننده مطلب: خانم م. سلطانی
  • ۱۴۰۲/۰۱/۱۷
  • ۲۴۲