{لیوان کاغذی تبلیغاتی} چاپ لیوان کاغذی، بهترین گزینه برای استفاده تبلیغاتی


چاپ لیوان کاغذی، بهترین گزینه برای استفاده تبلیغاتی

سبزکاپ

 

چاپ لیوان کاغذی از زمانی آغاز شد که ظروف و لیوان یکبار مصرف کاغذی در دنیای مدرن امروز جایگاه ویژه ای پیدا کرد. در ادوار گذشته استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی بیشتر مورد تقاضا قرار گرفته بودند. به مرور زمان با مشخص شدن مضرات این ظروف بر سلامتی انسان و محیط زیست، این ظروف جای خود را به ظروف یکبار مصرف کاغذی دادند.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی برای استفاده عمومی مصرف بسیار بالایی دارد. در چاپ لیوان کاغذی طرح و نوشته سفارشی بر روی آن چاپ نمی شود. این محصول محدودیت استفاده ندارد و در هر مکانی قابل استفاده می باشد. استفاده از لیوان یکبار مصرف کاغذی در طی سال های اخیر به دلیل بهداشتی بودن، استحکام، امکان حمل راحت و … افزایش یافته است. لیوان یکبار مصرف کاغذی 180 سی سی برای استفاده در مکان های عمومی مانند مساجد، مدارس، ورزشگاه ها، پارک ها و… بسیار مناسب می باشد.

برای چاپ لیوان کاغذی، نیاز به طراحی طرح های مورد نیاز می باشد. برای چاپ لیوان تبلیغاتی، لوگو و سایر علایم تبلیغاتی مانند رنگ های یک برند استفاده می شود. در چاپ لیوان کاغذی عمومی، طرح های عمومی که در قالب و اندازه مورد نیاز طراحی می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. لیوان کاغذی با کاغذ گلاسه کره ای ۲۱۸ و ۲۳۸ گرمی در انواع  طرح ها و رنگ ها و همچنین در ابعاد متفاوت چاپ و ساخته می شوند.

لیوان یکبار مصرف کاغذی در اندازه های متفاوتی تولید می شوند، از جمله:

شات 90 سی سی، لیوان کاغذی 180 سی سی، لیوان کاغذی 220 سی سی، لیوان کاغذی 270 سی سی، لیوان کاغذی 360 سی سی، لیوان کاغذی 480 سی سی، لیوان پاپ کورن. غالبا لیوان یکبار مصرف کاغذی که در مجالس و یا به صورت عمومی استفاده می شود در 2 انداره 180 سی سی و 220 سی سی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سبزکاپ

 

چاپ لیوان کاغذی به دو صورت اختصاصی (لیوان کاغذی تبلیغاتی) و عمومی انجام می شود:

چاپ لیوان تبلیغاتی

کاغذی که در چاپ لیوان کاغذی به کار برده می شود به گونه ای است که امکان چاپ هر طرحی روی آن وجود دارد. چاپ لیوان تبلیغاتی یا اختصاصی به صورتی است که طرح تبلیغاتی سازمان، ارگان، شرکت و یا شخص بنا به سفارش مشتری بر روی چاپ لیوان تبلیغاتی چاپ می شود. از لیوان کاغذی تبلیغاتی با طرح های اختصاصی تبلیغاتی می توان در رستوران ها، فست فودها، هیئت های مذهبی، بیمارستان ها، اداره جات، سازمان های دولتی و خصوصی و شرکت ها استفاده نمود.

لیوان کاغذی تبلیغاتی برد تبلیغاتی بسیار بالایی داشته و بسیار مناسب برای جلسات و تشریفات رسمی می باشد. چاپ لیوان تبلیغاتی نسبت به چاپ لیوان کاغذی هزینه بیشتری دارد. با این وجود چاپ لیوان تبلیغاتی گزینه مناسبی برای تبلیغات می باشد. به دلیل اینکه این روش تبلیغاتی هزینه کمتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی به همراه خواهد داشت.

نکات فنی چاپ لیوان کاغذی

یکی از مسائل مهمی که در رابطه با چاپ لیوان کاغذی باید رعایت شود بهداشتی بودن این محصول پر مصرف می باشد. با توجه به اهمیت این موضوع کلیه بسته بندی های غذایی لیوان یکبار مصرف کاغذی با مرکب های گیاهی چاپ و تولید می شوند که مخصوص این کار می باشد. همچنین کلیه اصول بهداشتی در مراحل تولید این ظروف کاغذی باید رعایت شود.

 

چاپ لیوان بستنی

این نوع لیوان هم در گروه لیوان کاغذی تبلیغاتی و هم در گروه لیوان های عمومی قرار می گیرد. به این معنی که امکان چاپ لوگو یا عکس های اختصاصی روی این نوع از لیوان وجود دارد. از این محصول می توان در مجالس، کافی شاپ ها و ... استفاده نمود. در هر صورت می توان چاپ لیوان تبلیغاتی و چاپ لیوان کاغذی عمومی را برای این محصول در نظر داشت. چاپ و تیغ زنی لیوان بستنی همانند لیوان کاغذی بر روی کاغذ PE می باشد.

چاپ لیوان پاپ کورن

این نوع از لیوان یکبار مصرف کاغذی در اندازه های مختلف تولید می شود. برای این نوع از لیوان نیز می توان طرح اختصاصی چاپ کرد. اما غالبا این لیوان ها به صورت عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و چاپ آن ها به صورت طرح های آماده و عمومی انجام می شود. از این محصول هم می توان در جشن تولدها و دور همی های خانوادگی و ... استفاده نمود.

یک نکته مهم در امر طراحی طرح بر روی لیوان کاغذی نوع مصرف لیوان کاغذی می باشد. چنانچه می خواهید مایعات گرم از قبیل قهوه ، نسکافه یا چای و... را در آن استفاده کنید بهتر است که طرح شما بر روی لیوان کاغذی کمی ملایم باشد و از طرح های پر رنگ استفاده نکنید. زیرا احتمال بو گرفتن لیوان کاغذی در هنگام مصرف به علت رنگ زیاد وجود دارد.

******

آیا می خواهید لیوان یکبار مصرف کاغذی شما دارای طرح های زیبا با سلیقه ی شما باشد؟

آیا مایلید که آرم و لوگوی شرکت شما بر روی لیوان کاغذی تبلیغاتی قرار گیرد؟

آیا می خواهید در نمایشگاه های بین المللی شرکت نمایید؟

ما همه این کارها را برای شما آسان می نماییم

چاپ طرح شما با سلیقه و نظر شما و با در نظر گرفتن موارد دلخواه شما

چه طرحی و چه رنگی و چه ترکیب رنگی را می پسندید؟

گروه تولیدی سبزکاپ در زمینه تولید لیوان کاغذی در اندازه ها و طرح های متفاوت با توجه به نوع سلیقه شما و در نظر گرفتن مواردی که شما می خواهید می تواند نیاز شما عزیزان را بر طرف نماید. چنانچه مایل به سفارش محصول به ما می باشید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین سبزکاپ در زمینه تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف و واردات و فروش ماشین آلات و تأمین قطعات دستگاه های مورد نیاز برای تولید لیوان کاغذی آماده ارائه خدمات به تولیدکنندگان می باشد.


  • درج کننده مطلب: خانم م. سلطانی
  • ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
  • ۱,۶۴۴