درباره سبزکاپ


گروه تولیدی صنعتی سبزکاپ فعالیت خود را از سال 88 در زمینه ساخت قطعات و قالب های ظروف کاغذی شروع کرد که شامل: انواع لیوان کاغذی در سایزهای متفاوت،بشقاب و پیش دستی کاغذی،لیوان چای، ساخت دستگاه پیش دستی با مکانیزم هیدرولیک می باشد. این شرکت با فروش بهترین برندهای تولید کننده دستگاه های یک بار مصرف کاغذی و واردات دستگاه های فوق در زمره شرکت های معتبر فروشنده مستقیم ماشین آلات می باشد.

این شرکت در سال 88 به دلیل کمبود لوازم و قطعات یدکی شروع به ساخت انواع قالب و لوازم یدکی کرده و توانست بازار ساخت و نصب این قطعات را به صورت انحصاری در اختیار خود قرار دهد.

این گروه صنعتی تولیدی علاوه بر فروش دستگاه های فوق توانایی تغییر اندازه های متفاوت لیوان برای دستگاه ها و طراحی اندازه های جدید از 90 سی سی تا 480 سی سی می باشد.

این گروه در بخش ساخت دستگاه نیز فعالیت می نماید و دستگاه پیش دستی، سینی کج یک دهنه و دو دهنه را تولید کرده و همچنین ساخت انواع قالب های بشقاب و پیش دستی گرد و چهارگوش در سایزهای مختلف را انجام می دهد.

این شرکت به تازگی و برای اولین بار در کشور توانسته دستگاه دو دهنه لاینری مکانیکی را توسط متخصصین خود تولید نماید که ویژگی ها و ایمنی دستگاه را به میزان چشم گیری بالا خواهد برد.

تمامی دستگاه های موجود و مورد عرضه این شرکت علاوه بر ضمانت فروش یک ساله دارای 10 سال خدمات پس از فروش و تأمین قطعات می باشد.

از دیگر خدمات این شرکت ارائه خدمات تعمیر و نگهداری ظروف یک بار مصرف کاغذی و تأمین قطعات یدکی مورد نیاز آن ها می باشد. همچنین این شرکت در زمینه قبول انواع سفارشات شامل لیوان در سایزهای مختلف و پیش دستی و ست کامل، بنا به سلیقه مشتری فعالیت می نماید.

گروه ما در زمینه تولید، کار خود را با یک دستگاه و تولید 20,000 عدد لیوان در روز شروع کرد و با عنایت پروردگار امروز توانسته تولید خود را روزانه به بیش از 200,000 عدد انواع لیوان و پیش دستی برساند.

این شرکت در بخش ساخت ماشین آلات توانست سازنده اولین خط تولید لیوان دو جداره باشد.

این شرکت آماده مشاوره و ساخت انواع دستگاه و قالب و دیگر ادوات با در نظر گرفتن سلیقه و نظر مشتری می باشد.

هدف اصلی گروه تولیدی صنعتی سبزکاپ توسعه و گسترش روز افزون ظروف کاغذی است که جایگزین مناسبی برای ظروف پلاستیکی می باشند.