خرید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف کاغذی


ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف و لیوان کاغذی می توانند برای تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی با گرماژهای متفاوت مورد استفاده قرار گیرد. در سال های اخیر کسب و کارهای مرتبط با ظروف يكبار مصرف که به تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی می پرداختند، به سرعت رشد کردند. از این جهت اغلب شرکت هايی كه دارای ماشین آلات تولید ظروف يكبار هستند، تمایل دارند در این حوزه هم شانس خود را امتحان کنند.

در اصل هدف از تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی و دیگر ظروف کاغذی، حفظ سلامتی و بهداشت انسان ها و همچنین جلوگیری از آسیب رساندن به محیط زیست بود. اما امروزه مردم، شرکت ها و سازمان ها برای مصارف خود نیز به این ظروف نیاز دارند. اگر در حال جمع آوری اطلاعات در خصوص راه اندازی تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی هستيد، در گام اول مهم است که ماشین آلات ظروف یکبار مصرف و لیوان کاغذی را از شرکت های معتبر که به تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف می پردازند و آشنا به مسائل مهندسی و فنی این گونه دستگاه ها هستند تهیه نمایید.

بر اساس تفاوت قیمت ماشین آلات ظروف یکبار مصرف، نمی توان تصميم نهايی را گرفت. بنابراین تصمیم گیری درست برای سرمایه گذاری، کلیدی ترین راه موفقیت در این کسب و کار است. پیشنهاد ما به شما این است که همواره قبل از خرید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف،همه ی گزینه های مقابلتان را ارزیابی کنید. حتی قبل از اقدام به یافتن شرکت های تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف، اخبار، گزارش ها و سایت های اینترنتی را بررسی و محتوای آن ها را مطالعه کنید.

سبزکاپ

کدام مورد برای خرید ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف مناسب است؟

در ادامه به بررسی راه های متفاوت تهیه دستگاه ها می پردازیم:

* راه اول: واردات مستقيم از چين

شما می توانيد از چين نسبت به واردات ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف اقدام كنيد. اما تقريبا هيچ فرد با تحربه ای، به شما پيشنهاد چنين كاری را نمی دهد، چون:
- چينی ها استاد تقلب در كيفيت دستگاه هستند و اگر شما اطلاعات کافی و آشنایی نداشته باشيد، از قطعات بی كيفيت در توليد دستگاه استفاده می كنند.
- ماشین آلات تهیه شده گارانتی خدمات پس از فروش ندارند.
- با توجه به تحريم ايران و عدم امكان حواله مستقيم پول به حساب چين از ايران، هیچگونه ضمانتی در اينكه شركت چينی در قبال پرداخت پول از طرف شما، جنس خریداری شده را تحويل بدهد وجود ندارد!
- در بسیاری از موارد، هنگامی كه شخص به صورت مستقيم به وارد کردن یک عدد دستگاه اقدام می كند، هزينه تمام شده آن بالا رفته و در نتيجه قيمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف از متوسط قيمت بازار هم بالاتر خواهد رفت. بنابراین لزومی ندارد كه توليد كننده ظروف یکبار مصرف کاغذی، واردات دستگاه مورد نظر خود را مستقيما از چين انجام دهد!

* راه دوم: به وسیله افراد حقیقی

افراد حقيقی در بازار ايران به این معنی است که، طرف حساب شما دارای شرکت، کارخانه و یا حتی دفتر نمی باشد. خريد ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف، از اين گونه افراد ريسک بسیار بالايی به همراه دارد. چون هیچگونه ضمانتی درخصوص دريافت دستگاه و همچنين خدمات بعد از فروش وجود نخواهد داشت. شوربختانه در سال های اخیر شرکت هایی که در حوزه لیوان یکبار مصرف کاغذی مشغول می باشند، تنها در بخش فروش و دلالی فعالیت می کنند. به این دلیل که برخی از شرکت ها پرسنل فنی برای تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف ندارند، نمی توانند خدمات پس از فروش را پوشش دهند.

* راه سوم: شرکت های بازرگانی

شركت های بازرگانی ماشین آلات را از چين خریداری و وارد می كنند. خريد ماشین آلات ظروف یکبار مصرف و ليوان كاغذی از اين شركت ها هم دارای ریسک بالایی می باشد، زیرا اينگونه شرکت ها، تنها تجربه كار بازرگانی دارند و نيروی فنی-مهندسی ندارند، بنابراين، در این مورد هم برای ضمانت دستگاه و خدمات پس از فروش به مشكل خواهيد خورد.

* راه چهارم: سازندگان ایرانی

در زمينه ساخت دستگاه ليوان كاغذی يک واقعيت وجود دارد، آن هم اینكه به طور قطع بسیاری از شركت ها و مهندسين در ايران هستند كه در زمینه تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف توانمند هستند. اما چرا اين كار را انجام نمی دهند؟ به این دلیل که نه برای کسانی که می خواهند توليد لیوان یکبار مصرف کاغذی را شروع کنند و نه برای تولید کننده دستگاه هيچ مزيتی نسبت به دستگاه با كيفيت وارداتی وجود ندارد.

در این بین، برخی از شرکت ها می باشند که در زمینه تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف همچون بشقاب کاغذی خدماتی مطلوبی را به مشتریان خود عرضه می کنند و برای اطمینان خاطر مشتریان، خدمات پس از فروش و ضمانت خرید کالا به خریداران ارائه می نمایند، و همچنین از نیروهای فنی در زمینه تولیدات خود بهره می برند. یکی از این شرکت ها، سبزکاپ می باشد که در این زمینه می تواند خدمات مناسبی به مشتریان ارائه دهد.

* راه پنجم: شرکت بازرگانی-مهندسی

اینگونه شرکت ها، هم تجربه بازرگانی دارند و سال ها است که واردات ماشین آلات ظروف یکبار مصرف و ليوان كاغذی را انجام می دهند، و هم تجربه فنی-مهندسی دارند. این شرکت ها دارای نيروی انسانی و مهندسين تمام وقت در كارخانه خود هستند. شرکت های بازرگانی، علاوه بر فروش بهترين دستگاه ليوان كاغذی، به سفارش مهندسين خود، چينی ها را مجبور می كنند كه بهترين قطعات را روی دستگاه قرار دهند. علاوه بر این همواره شما را در زمينه خدمات پس از فروش حمايت خواهند كرد.

سبزکاپ

انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی تمام اتوماتیک،
دستگاه تولید لیوان کاغذی نیمه اتوماتیک،
دستگاه ليوان كاغذی التراسونيك،
دستگاه ليوان كاغذی هيتری،
بدنه دستگاه ليوان كاغذی می تواند هم استيل و هم معمولی باشد. با توجه به نیاز خود می توانید ماشین آلات را در انواع گفته شده تهیه و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. معیار دیگری که در تولید بسیار با اهمیت است، میزان تولید لیوان در دقیقه است. امروزه دستگاه هایی تولید می شود که در هر 60 ثانیه می تواند 90 عدد لیوان کاغذی تولید کند. در نتیجه آشنایی با این ویژگی ها در انتخاب دستگاه مهم است.

دستگاه ليوان كاغذی نو يا دست دوم، انتخاب مناسب کدام است؟

کیفیت مهم ترین فاکتور در خرید موفق یک دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی است. همواره قبل از خرید درمورد شرکت مورد نظر پرس جو کنید و ماشین آلات آن شرکت را قبل از خرید به دقت بررسی نمایید. خرید دستگاه های دست دوم، می تواند یک روش منطقی برای شروع یک کسب و کار باشد، این کار هزینه های شما را کمتر می کند و با توجه به اینکه قبلا مورد استفاده بوده است مطمئن تر خواهد بود. حتی در این مورد هم باید بسیار دقت نمایید. نباید به هر دلال یا فروشنده ای اعتماد کرد.

تولیدی سبزکاپ ارائه دهنده خدمات ظروف یکبار مصرف کاغذی می باشد. این شرکت آماده پذیرش سفارشات برای لیوان یکبار مصرف کاغذی، لیوان کاغذی تبلیغاتی و تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف می باشد.

چاپ لیوان تبلیغاتی و چاپ لیوان کاغذی از دیگر خدمات این گروه تولیدی می باشد. تمامی محصولات این شرکت با مواد اولیه بهداشتی و رعایت استاندارد تولید می شود. برای سفارش محصول مورد نظر خود می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.