لیوان یکبار مصرف کاغذی و استفاده از آن در زمینه تبلیغات


از لیوان یکبار مصرف کاغذی در مکان های مختلفی می توان استفاده نمود. هم اکنون در بسیاری از کشورها استفاده از لیوان یکبار مصرف کاغذی رواج بسیاری یافته است. لیوان یکبار مصرف کاغذی به دلیل تنوع در طرح و رنگ و امکان سفارشی سازی کردن طرح برای مراسم های مختلف بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. مثلا برای جشن تولد کودکان می توانید با توجه طرح های مورد علاقه کودک تم سفارشی خود را انتخاب نمایید. یا برای همایش ها می توان طرح هایی را انتخاب کرد که حاوی یک پیام برای حضار باشد. از زاویه ای دیگر با توجه به افزایش مشغله ها، سعی بر این است که تا حد امکان کارهای روتین مانند ظرف شستن حذف شوند تا وقت بیشتری برای رسیدگی به کارهای مهم تر فراهم شود.

اینجاست که استفاده از ظروف یکبار مصرف به کمک افراد می آید. از آنجایی که این ظروف نیاز به نگهداری ندارند و پس از استفاده راهی شطل زباله می شوند پس می توان گفت بهترین راه برای صرفه جویی در زمان است. نا گفته نماند این نوع از ظروف ما را از انجام کاری طاقت فرسا به نام ظرف شستن معاف می کنند.

سبزکاپ

از چه نوعی از ظروف یکبار مصرف استفاده کنیم؟

ظروف یکبار مصرف پلاستیکی تنها برای نوشیدنی های سرد و مواد غذایی سرد می توان استفاده کرد. به هیچ وجه برای مواد غذایی داغ نباید از این ظروف استفاده کرد. ظروف پلاستیکی از مواد پلی استایرنی تهیه می شوند که خود این مواد به صورت بالقوه باعث به خطر انداختن سلامتی می شوند. آن هم به خاطر اینکه در تماس با نوشیدنی ها و مواد غذایی داغ مواد سمی آزاد می کنند. لازم به ذکر است که این ظروف تا سالهای سال در طبیعت باقی می مانند که و از این جهت می توانند آسیب بسیاری به محیط زیست وارد کنند. ظروف یکبار مصرف کاغذی هم برای مواد غذایی داغ و هم سرد می توان استفاده کرد.

همانطور که از نام آن مشخص است این ظروف از کاغذ تهیه می شوند و با لایه نازکی از پلی اتیلن و موم پوشانده می شوند، این کار موجب جلوگیری از نشت مایعات و تخریب لیوان کاغذی در تماس با مواد غذایی می شود. برخلاف مواد پلی استایرنی که از مشتقات نفتی به حساب می آیند مواد پلی اتیلن موجب ایجاد مشکل برای سلامتی انسان نمی شوند و بی ضرر هستند. و همینطور این ظروف قابل بازیافت هستند و براعث تخریب محیط زیست هم نمی شوند. با توجه به توضیحات بالا می توان نتیجه گرفت که استفاده ظروف کاغذی یکبار مصرف بسیار بهتر است. اما متأسفانه به دلیل تفاوت قیمت اندکی که با ظروف یکبار مصرف پلاستیکی دارند، استفاده از این ظروف در تعداد بالا هنوز در بسیاری از خانواده ها مورد استقبال قرار نگرفته اند. همونطور که شما هم شنیدید از قدیم گفتند هیچ ارزونی بی دلیل نیست. پس در انتخاب خود دقت کنید که آسیبی به خود یا دیگران وارد نکنید.

سبزکاپ

لیوان کاغذی تبلیغاتی

چاپ تبلیغات روی لیوان یکبار مصرف کاغذی یک شیوه تبلیغاتی نوین است که تلفیقی از سنت و دیجیتال مارکتینگ می باشد. امروزه در جهان لیوان کاغذی تبلیغاتی بسیار معروف شده اند و برای تبلیغ برندهای مختلفی مثل سونی، جی ای پی، گوگل، مایکروسافت و ... استفاده می شوند. به طور ساده رستوران ها، کافه ها و ... پیام شما را با استفاده از لیوان کاغذی به مشتریان می رساند. راحت تر از چاپ لیوان کاغذی مگه داریم؟ شما طرح ارائه می کنید لیوان کاغذی تبلیغاتی تحویل می گیرید. به همین سادگی شما تعداد زیادی لیوان تبلیغاتی دارید که با توزیع این لیوان ها در جاهای مختلف باعث جذب مخاطب می شوید. چرا باید از لیوان تبلیغاتی استفاده کنیم؟ در ادامه به این موضوع هم اشاره می کنیم.

تبلیغات روی لیوان کاغذی تبلیغاتی می تواند شامل یک پیام، لوگوی شرکت، آدرس وبسایت و ... باشد. استفاده از لیوان یکبار مصرف کاغذی بسیار مرسوم است. در زمان های استراحت بین کاری در ادارات و با توجه به این که زمان کوتاهی برای این کار موجود می باشد بیشتر افراد برای استفاده بهتر از زمان از لیوان های کاغذی استفاده می کنند. لیوان کاغذی در دانشگاه ها، خطوط هواپیمایی و ریلی، فروشگاه ها و دیگر مکان های پر رفت و آمد هم مورد استفاده قرار می گیرند. چاپ طرح های تبلیغاتی با کیفیت و توزیع آن ها در مکان های مختلف می تواند باعث جلب توجه اشخاص شود. جذب مخاطب بیستر باعث شناخته شدن کسب و کار شما می شود. برای نمونه اگر سایتی در زمینه کسب و کارتان داشته باشید به راحتی با درج آدرس سایت می توانید مشتری را علاقه مند به بازدید از سایت تجاری خود نمایید. از آنجایی که روی لیوان یکبار مصرف کاغذی نمی توانید حجم وسیعی از اطلاعات را در اختیار مشتری بگذارید پس چاپ آدرس سایت به عنوان راه حلی برای آشنایی مشتریان با شما و کسب و کارتان پیشنهاد می شود.

چگونه یک لیوان کاغذی تبلیغاتی داشته باشیم؟

تولیدی سبزکاپ با ارائه خدمات تولید لیوان کاغذی و چاپ طرح های تبلیغاتی شما، این کار را برای شما آسان می کند. چاپ لیوان تبلیغاتی یک شیوه تبلیغاتی کم هزینه به شمار می رود. به این صورت که شما با صرف هزینه ای اندک برای چاپ طرح های اختصصاصی خود می توانید نتیجه ای چند برابر بیشتر از هزینه ای که صرف کرده اید به دست آورید. اگر هنوز از این نوع تبلیغات استفاده نکرده اید پیشنهاد ما به شما این است که یکبار لیوان کاغذی تبلیغاتی را امتحان کنید و با نتیجه ای متفاوت رو به رو شوید.