{چاپ لیوان تبلیغاتی} خدماتی که سبزکاپ افتخار ارائه آن را دارد


«خدماتی که سبزکاپ افتخار ارائه آن را دارد»

در این مطلب به برخی از خدمات گروه تولیدی سبزکاپ آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

سبزکاپ

تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی

امروزه ما در دنیایی زندگی می کنیم که استفاده از لوازم پلاستیکی و نایلونی هر روز کاهش می یابد. ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در بیشتر مواقع جای خود را به ظروف یکبار مصرف کاغذی می دهند. یکی از دلایلی که استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی کاهش یافته است مضر بودن آن برای انسان و محیط می باشد. از این رو استفاده از وسایل کاغذی رواج یافته است. از مهمترین و پرکاربردترین ظروف کاغذی می توان به لیوان یکبار مصرف کاغذی اشاره نمود.

پوششی که در لیوان یکبار مصرف کاغذی استفاده می شود از جنس پلی اتیلن می باشد. پوشش پلی اتیلن موجب می شود کمترین آلودگی فیزیکی و شیمیایی به لیوان کاغذی تبلیغاتی نفوذ نکند و در بازیافت سریع لیوان کاغذی بسیار کارآمد است. برخلاف ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، به علت مواد به کار رفته در ظروف یکبار مصرف کاغذی، در تماس با مواد غذایی داغ هیچ گونه مواد سمی تولید نمی کنند. به سلامتی انسان آسیب نمی رساند و همچنین باعث تخریب محیط زیست نمی شود.

لیوان کاغذی دو جداره

لیوان یکبار مصرف کاغذی دوجداره از دو لایه تشکیل شده است. لایه اول ساخته شده از مواد بهداشتی است و لایه دوم که هیچ تماسی با مواد داخل ندارد، می تواند از کاغذهای بازیافتی تشکیل شده باشد. لایه اول ساده و لایه دوم به صورت کرکره ای می باشد و بر روی لایه اول قرار می گیرد. حالت کرکره ای در لیوان کاغذی به صورت لایه ی جداکننده ی هوا می تواند برای نوشیدنی های داغ بهترین عمل کرد را داشته باشد. این لایه به لیوان کمک می کند که نوشیدنی درونی را گرم نگه داشته و در عین حال دست شما به هنگام حمل آن نسوزد. همچنین این لایه باعث افزایش مقاومت لیوان می گردد. لیوان یکبار مصرف کاغذی با لایه ی جداکننده ی هوای میانی دارای دو لایه ی کاغذی است که توسط یک لایه ی عایق هوا جدا شده است.

لیوان کاغذی تبلیغاتی و چاپ لیوان تبلیغاتی

لیوان کاغذی تبلیغاتی از جمله آیتم های تبلیغاتی است که این روزها در عرصه تبلیغات به دلیل مضر نبودن برای طبیعت و مقاومت در برابر نفوذ گرما و سرما بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ لیوان تبلیغاتی از بهترین روش های تبلیغاتی به شمار می رود. به این علت که هم مقرون به صرفه است و هم می توان طرح های متنوع تبلیغاتی را بر روی لیوان کاغذی تبلیغاتی چاپ نمود. جنس لیوان کاغذی به شکلی است که به راحتی می توان روی آن لوگو و رنگ های تبلیغاتی را چاپ کرد و از بازخورد بسیار عالی لیوان کاغذی تبلیغاتی نهایت استفاده را برد.
چاپ لیوان تبلیغاتی به صورت چاپ افست انجام می شود. چاپ افست برای تیراژ های 1000 تا 5000 به صورت چاپ عمومی (استفاده از چند فرم مختلف کنار هم) است. در کارهای با تیراژ بالاتر به دلیل بالا رفتن قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی، به صورت اختصاصی می باشد. از لیوان کاغذی تبلیغاتی می توان در هتل ها و رستوران ها و شرکت های دولتی و خصوصی و مراکز مختلف جهت بازاریابی و تبلیغات استفاده نمود.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی برای استفاده عمومی مصرف بسیاری دارد. در چاپ لیوان کاغذی طرح و نوشته سفارشی بر روی لیوان یکبار مصرف کاغذی چاپ نمی شود. محدودیت استفاده نداشته و در هر مکانی قابل استفاده می باشد. مصرف لیوان کاغذی طی سال های اخیر به دلیل بهداشتی بودن،استحکام،امکان حمل راحت و …بسیار بالا رفته است.

 

سبزکاپ

 

تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف

این شرکت در زمینه فروش، نگهداری و تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف نیز به فعالیت پرداخته است. ساخت دستگاه پیش دستی با مکانیزم هیدرولیک، فروش بهترین برندهای تولید کننده دستگاه یکبار مصرف کاغذی و واردات آن ها، ساخت انواع قالب و لوازم یدکی، طراحی اندازه های متفاوت لیوان برای دستگاه ها و طراحی اندازه های جدید از 90 سی سی تا 480 سی سی تولید دستگاه پیش دستی، سینی کج یک دهنه و دو دهنه، ساخت انواع قالب های بشقاب و پیش دستی گرد و چهارگوش در سایزهای مختلف از جمله خدماتی است که سبزکاپ ارائه می دهد. کلیه دستگاه های این شرکت دارای ضمانت فروش یک ساله و همچنین ده سال خدمات پس از فروش و تأمین قطعات می باشد.

نمونه ای از تولیدات سبزکاپ:

* شات 90 سی سی

* لیوان کاغذی 150 سی سی

* لیوان کاغذی 220 سی سی

* لیوان پاپ کورن بلند

* لیوان پاپ کورن 480 سی سی

* لیوان سیب زمینی

* کاسه کاغذی 250 سی سی

* کاسه کاغذی 1000 سی سی

* لیوان دوجداره کرکره ای

* پیش دستی کاغذی

* جعبه های پاپکورن

* دستگاه تولید پیش دستی

بازار کار لیوان یکبار مصرف کاغذی

بازار محصولات کاغذی مثل لیوان یکبار مصرف کاغذی به دلیل یکبار مصرف بودنش در چرخش است و در این چرخش، هم باید در خرید مواد اولیه دقت کرد و هم در فروش تولیدات. چرا که بسیاری از تولید کنندگانی که مواد اولیه خود را از دلال و واسطه خریداری می‌کنند معمولاً پول بیشتری برای تهیه مواد اولیه پرداخت می‌کنند و این روند باعث بالا رفتن هزینه تولیدات می‌شود که در بازار رقابتی حاکم به سود تولید‌کننده نخواهد بود، بنابراین بهتر است که مواد اولیه را از تاجران اصلی و بدون واسطه خریداری کنید.


  • درج کننده مطلب: خانم م. سلطانی
  • ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
  • ۱,۲۳۱