{تیترهای مهم} تاثیر لیوان کاغذی اختصاصی بر کسب و کار


اخیرا در مراسمات مذهبی و شاد و مکان های مختلف به هنگام نوشیدن یک چای یا یک نوشیدنی سرد میبینیم که برند یا لوگو شرکت یا اشخاص بر روی لیوان های کاغذی درج شده است و اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستید واین روزها به دنبال روش های نوین تبلیغات آفلاین می باشید ،  این ایده به نظر جذاب میباشد و در ذهن مخاطبان بسیار تاثیر گذار است.

 

چاپ برند و تبلیغات با  لیوان های کاغذی چقدرمی تواند تاثیر گذار باشد؟

 

چاپ لیوان کاغذی یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات و برندسازی می باشد. مصرف بالای لیوان کاغذی این امکان را فراهم
ساخته تا بتوان برند خود را در میان عموم مردم معرفی کرد و حتی میتوان با یک نوشیدنی دلچسب خاطره ای خوش از برند خود را در ذهن مشتری حک کرد. چاپ لیوان کاغذی در طرح ها و سایز های متنوع میتواند انجام شود و بسته به مکان مورد استفاده میتوان
طرح عمومی یا اختصاصی چاپ کرد.همچنین  در شرایط بحران ، استفاده از لیوان کاغذی بهترین روش برای رعایت بهداشت عمومی میباشد و این فرصت برای خلق تجربه ای متفاوت برای مشتری و  یکی از تاثیرگذارترین روش های  تبلیغ برای هر برند می باشد.

چاپ لیوان ها به صورت عمومی و اختصاصی صورت می گیرد :

چاپ لیوان عمومی

 چاپ لیوان کاغذی عمومی در طرح های متنوع انجام می شود. لیوان کاغذی عمومی در سایزهای 90سی سی ،110 ، 120 ، 220،180 ، 360و… تولید می شود و با توجه به مکان مصرف میتوان طرح های شاد یا مجلسی چاپ نمود.

چاپ لیوان کاغذی اختصاصی  

 در چاپ لیوان کاغذی اختصاصی  طرح مورد نظر برند ، لوگو ،آرم یا اطلاعات یک شخص یا شرکت جهت تبلیغات بر روی لیوان
کاغذی چاپ می شود. سایز لیوان اختصاصی با توجه به بازار هدف برای تبلیغات می تواند متفاوت باشد به عنوان مثال سایز و طرح
لیوان مورد استفاده در رستوران متفاوت تر از لیوان مورد استفاده به عنوان تستر می باشد. رعایت نکات ظریف و مهم در چاپ و تولید لیوان کاغذی برای تبلیغات می تواند در رشد کسب و کار شما بسیار موثر واقع شود.

 لیوان کاغذی تبلیغاتی

 

جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

09123038918

09351773099

 


  • درج کننده مطلب: خانم ه. خزایی
  • ۱۳۹۹/۰۳/۲۹
  • ۶۹۴