{لیوان یکبار مصرف کاغذی} راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف


تولید لیوان کاغذی از شغل های پر درآمد است که سود بسیار خوبی دارد. از طرفی هزینه راه اندازی این کسب و کار نسبت به سایر کسب و کارها، ببه طور چشم گیری کم بوده و شما می توانید به راحتی دستگاه لیوان کاغذی را خریده و این شغل را راه اندازی کنید.
در حال حاضر بهداشت نوشيدنی ها و غذا ها و همچنين بهداشت ظروف مورد استفاده برای مواد غذايی از اهميت بالايی برخوردار است. استفاده از ظروف يكبار مصرف، يكی از الزامات وزارت بهداشت در عرضه نوشيدنی ها، بستنی ها و برخی مواد غذايی می باشد. لذا در حال حاضر تعداد زيادی واحدهای توليدی در حال توليد و عرضه ظروف يكبار مصرف کاغذی می باشند.
سود و درآمد تولید لیوان یکبارمصرف کاغذی چقدر است؟
اولین سوال پر تکرار در این شغل میزان درآمد تولید لیوان یکبارمصرف کاغذی می باشد. گفتنی است که تولید لیوان نوع کاغذی با استفاده از دستگاه‌ های مختلف، از جذاب‌ ترین روش‌ های کسب درآمد است که به خوبی می‌ تواند سود مناسبی را در طول یک ماه ایجاد کند. در‌ واقع طبق آمار، درآمد حاصله از دستگاه تولید لیوان کاغذی، حداقل 25 میلیون تومان در ماه است که در بهترین حالت حتی به 35 میلیون تومان در ماه نیز افزایش پیدا می‌ کند.
تولید لیوان کاغذی را در فضا های مختلف و به شکل های مختلف می توان انجام داد برای مثال هم می توانید لیوان کاغذی تولید کنید و هم بشقاب کاغذی. زمانی که اعلام کردند که لیوان های پلاستیکی سرطان زا هستند این کسب و کار، رونق گرفت. میزان سرمایه اولیه برای شروع این کار، متغییر بوده و بر اساس نوع دستگاه انتخابی محاسبه می شود. با توجه به راحتی کار با دستگاه‌ های تولید انواع لیوان کاغذی، این شغل از‌ جمله مناسب‌ ترین کسب‌ و‌ کارهای منزل به شمار می‌ رود.
با تهیه دستگاه‌ های با کیفیت در این زمینه که در برندهای مختلف وجود دارند، می‌ توان به تولید انواع لیوان کاغذی پرداخت. توجه داشته باشید قبل از هر‌ گونه اقدام، باید برآورد کاملی در خصوص هزینه‌ های این نوع کسب‌ و‌ کار در‌ نظر گرفت.

 
سبزکاپ-راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی
سبزکاپ-راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی
 

درآمدزایی از لیوان کاغذی
1. درآمد مستقیم تولید لیوان کاغذی
شیوه درآمدزایی تولید لیوان یکبارمصرف کاغذی بر پایه تولید کالا بوده و درآمد مستقیم تولید آن که همان درآمدی است که بر اساس فعالیت اصلی این شغل به دست می آید ضریب 7 از 10 را به خودش اختصاص می دهد که این میزان درآمد تولید لیوان این کسب‌ و‌ کار را جزو مشاغل درآمد بالا قرار می دهد.
2. درآمد غیر مستقیم تولید لیوان کاغذی
درآمد برخی از کسب و کار ها مثل تولید لیوان کاغذی نه تنها از طریق فعالیت اصلی خود یعنی فروش محصول به دست می آید بلکه از طریق فعالیت های جانبی مثل اجاره قسمتی از کسب و کار، تبلیغات و غیره حاصل می شود.

مزایای تولید لیوان کاغذی
• ساده بودن:
این کار، کار کثیفی نبوده و دردسر عجیبی ندارد، حتی یک اپراتور می تواند با لباس خودش هم اینکار را انجام دهد. سختی زیادی هم ندارد و شما می توانید آن را به عنوان شغل دوم و یا شغل اول خود انتخاب نمایید.
• سرطان زا نبودن:
لیوان های کاغذی بر خلاف لیوان های پلاستیکی سرطان زا نیستند. در واقع لیوان های کاغذی دارای دو لایه می باشد و همین دلیل باعث شده است که سرطان زا نباشند. همین عامل باعث محبوبیت این لیوان هاست.
• آسیب نرساندن به محیط زیست:
این لیوان های کاغذی بر خلاف لیوان های پلاستیکی به طبیعت آسیبی نمی رسانند. این لیوان ها می توانند در مدت زمان کم تری نسبت به لیوان های پلاستیکی در طبیعت تجزیه شوند.
• مناسب برای نوشیدنی های گرم و سرد:
لیوان های پلاستیکی فقط مناسب نوشیدنی های سرد می باشند و اگر از آن لیوان ها برای نوشیندنی های گرم استفاده کنید، خاصیت سرطان زایی خواهند داشت. اما شما می توانید با خیال راحت برای نوشیدنی های گرم نیز از لیوان های کاغذی استفاده نمایید.
لیوان های کاغذی به دلیل دو جداره بودن می توانند گرمای نوشیدنی را برای مدت زمان بیشتر حفظ کنند. و این مورد یکی از مهم ترین مزیت های کسب و کار تولید لیوان کاغذی می باشد.

 
سبزکاپ-راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی
سبزکاپ-راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی
 

معرفی انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی
گفتنی است که هر خط تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی نیاز به دستگاه‌ های مختلف برای تولید لیوان‌ های کاغذی دارد که ما در ادامه به بهترین این دستگاه‌ ها اشاره می‌ کنیم:
• دستگاه تولید لیوان نوع کاغذی PC1000i
از ویژگی‌ های این دستگاه می‌ توان به تولید حداقل 45 لیوان کاغذی در هر دقیقه اشاره کرد که البته در اندازه ی دلخواه قابل انجام خواهد بود؛ همچنین این دستگاه در دو عملکرد تک و سه فاز کار می‌کند. از دیگر مشخصات این دستگاه می‌ توان به 3.5 کیلو وات قدرت، 2000 کیلو وات وزن و قیمت فوق‌ العاده آن اشاره کرد.
• دستگاه تولید لیوان نوع کاغذی تمام اتوماتیک TL-150
این دستگاه از‌ جمله بهترین دستگاه‌ های ساخت لیوان کاغذی است که از‌ لحاظ کیفیت در سطح فوق‌ العاده ای قرار دارد. از ویژگی‌ های این دستگاه نیز می‌توان به تولید لیوان کاغذی در سه شیفت اشاره کرد. ضمناً تنها با در‌ نظر گرفتن یک فضای 20 متر‌مربعی، به‌ راحتی امکان استفاده از این دستگاه وجود دارد؛ همچینن در طول یک ماه حداکثر 5 میلیون لیوان کاغذی به‌ وسیله این دستگاه قابل تهیه است.
• دستگاه تولید لیوان نوع کاغذی داکیو
این دستگاه ساخت چین است و از بدنه استیل تهیه شده است. از ویژگی‌ های این دستگاه ساخت لیوان کاغذی می‌ توان به سرعت تولید تا حداکثر 65 عدد در هر دقیقه اشاره کرد. ضمناً این دستگاه مجهز به روغن‌ کاری مرکزی و مکانیزم دنده ای است که کیفیت محصولات را به‌ طرز شگفت‌ آوری افزایش می‌ دهد.

 

سبزکاپ با ارائه خدمات چاپ و تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف در خدمت شما عزیزان می باشد.

در صورتی که به خدمات ما نیاز داشتید می توانید از طریق شماره های تماس: 09123038918 و 09015050854 با ما در ارتباط باشید.

و همچنین می توانید در خواست خود را از طریق لینک های ئقرار داره شده به صورت آنلاین در سایت سبزکاپ ثبت نمایید. لیوان کاغذی عمومی | لیوان کاغذی تبلیغاتی


  • درج کننده مطلب: خانم م. سلطانی
  • ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  • ۳۸۸